Nákupní košík
0 ks zboží za 0 Kč

NOVINKY
Vitamíny v tekuté formě

Vitamíny A, B6, B12, D, E, K2D3 a vitamín C FORTE. Díky tekuté formě se rychle vstřebávají a organismus je okamžitě využije. Nezatěžují žaludek.

Optifibre 1x250g

100% přírodní vláknina, pomáhá udržovat správnou funkci střev. Neobsahuje lepek, laktózu, fruktózu, umělé přísady, aromata ani sladidla.

FOLANDROL - doplněk stravy pro muže

Vhodný jako doplněk stravy, který díky jedinečnému složení přispívá k ochraně spermií před oxidačním stresem a podporuje přirozenou tvorbu spermií a jejich zrání. Může tak přispívat k mužskému reprodukčnímu zdraví v období, kdy se pár snaží o potomka.

Všechny novinky >>


Poliklinika Hodonín, spol. s r.o. - ekatalog.czPolikliniky - ekatalog.cz


Felicitex Orling 360 kapslí

Doplněk stravy Felicitex dodává zejména hořčík, zinek a také vitamíny skupiny B a další látky s biologickou aktivitou stresovanému organismu a je komplexní výživou nervového systému určenou pro stresované, nervově a psychicky zatížené jedince.

  • při dlouhodobém stresu dochází ve zvýšené míře k vylučování minerálů, zejména hořčíku, zinku a také vitamínů skupiny B z organismu
  • při deficitu těchto vitamínů a minerálů a dalších látek se snižuje schopnost adaptace na stres
  • originální český doplněk stravy Felicitex je specifickou superkomplexní formulí pro komplexní výživu nervového systému

Další novinky …